De nieuwste editie van het Biind Magazine is live. Je leest in deze editie over de ontwikkelingen binnen smart city, naast andere onderwerpen die binnen de vakwereld spelen.
Biind Magazine thema Smart City live
"Smart city is simpel: leave nobody behind." Met die woorden trapt Bram Reinders van het Institute for Future of Living deze editie van het Biind Magazine af. En zo is het: wat er ook voor methodes, tools en technologie wordt gebruikt, het doel is om onze stad leefbaar te maken voor iedereen. In deze editie lees je daar alles over. Denk aan:
- Een interview met Marcel Broekhaar over de stand van zaken van Smart Zwolle
- Smart city burgerparticipatie in provincie Zuid-Holland
- Verkeerspyscholoog Herbert Korbee over eigendom van data (bestaat dat überhaupt?)
- Tinus Kanters, programmamanager van Living Lab Stratumseind, over de resultaten van het unieke smart city-project in Eindhoven.
- En nog veel meer...
We houden je niet langer in spanning: open het magazine!
Bij het thema van dit artikel betrokken organisaties
Meer artikelen met dit thema
Drie regiowinnaars EO Wijersprijsvraag bekend
De Eo Wijersstichting heeft in de dertiende editie van haar prijsvraag de winnende inzendingen aangewezen voor…
Hitte is in Amsterdam een integrale opgave
In Amsterdam werkt een team van adviseurs en een hittecoördinator aan een aanpak die verder gaat dan verkoeling…
'De oude meetlat maakt de verkeerde keuzes logisch'
Steeds meer gemeenten en organisaties spreken over een 'gezonde leefomgeving'. maar dreigt de term oderhand…
Waarom meiden de openbare ruimte minder vaak gebruiken
De openbare ruimte is niet voor iedereen even uitnodigend. Vooral meisjes en jonge vrouwen maken aanzienlijk…
Wadi's als kans voor klimaatadaptatie en BOSS-ruimte
Steeds meer gemeenten worstelen met een stapeling van ruimtelijke opgaven: klimaatadaptatie, woningbouw en de…
Provincie Zuid-Holland zoekt beweeginitiatieven als waardevolle input voor gemeentelijk beleid
Voor de vijfde keer gaat de provincie Zuid-Holland op zoek naar het Beste Beweeginitiatief en de Beste…
Stadsnatuur is meer dan franje: het groeneffect ontsluierd
Veel wijst erop dat stadsnatuur een positief effect heeft op de gezondheid en het welbevinden van mensen. Toch…
Gezondheid is geen bijzaak meer in ruimtelijke plannen
De meeste Nederlanders komen alleen met de GGD in aanraking als ze een vaccinatie voor een verre reis moeten…
Reactie toevoegen