Ons Team

Biind wordt met veel plezier voor jou verzorgd door de volgende collega’s:

Directie

"geert dijkstra"

Geert Dijkstra – Community Manager
geert@biind.nl
T 06 55704920

Redactie

"manon van ketwich"

Manon van Ketwich – Hoofdredacteur
manon@biind.nl
T 038 4606384

"Reinoud Schaatsbergen"

Reinoud Schaatsbergen - Redacteur
reinoud@biind.nl
T 038 4606384

"Guus puyleart"

Guus Puylaert - Redacteur
guus@biind.nl
T 038 4606384

Media-advies

"esmeralda van milgen"

Esmeralda van Milgen
evanmilgen@acquiremedia.nl
T 038 4606384
T 06 33203089

Lian

Lian Keijzer
lian@medischondernemen.nl
T 038 4606384
 

Wilfred

Wilfred Westerhof
wwesterhof@acquirepublishing.nl
T 038 4606384
 

Marketing

"mirjam van der gaag"

Mirjam van der Gaag
mirjam@biind.nl
T 06 25153564

Klantenservice

"ingrid spaltman"

Ingrid Spaltman
ingrid@biind.nl
T 038 4608954

Traffic

"bea schreurs"

Bea Schreurs
bea@biind.nl
T 038 4606384

Adres

Schrevenweg 3.16
8024 HB Zwolle

Bezoek onze evenementen

Doe nieuwe kennis op, breid je netwerk uit, stel vragen aan experts en laat je inspireren.

Bekijk hier de agenda

Advertentiemogelijkheden

Ontdek onze advertentiemogelijkheden