Biind Magazine over de Beweegvriendelijke Leefomgeving

Biind #1 2022
Lees nu het nieuwste Biind Magazine, over de beweegvriendelijke leefomgeving

We spraken onder meer met Martine de Vaan over wandelen tijdens het werk. De Vaan maakt met gemak 7 kilometer op een dag door haar overleggen al wandelend te doen. En dat is niet alleen goed voor je gezondheid, maar ook voor je productiviteit. Lees het artikel.

Drie experts gaven hun visie op de plannen van het nieuwe kabinet wat betreft de beweegvriendelijke leefomgeving. Van voorzichtig positief tot uitgesproken negatief. Wat vind jij? Lees het artikel.

Zelf aan de slag met de beweegvriendelijke leefomgeving? Misschien is het dan een goed idee om eerst de cursus Ruimte voor bewegen te volgen. Onder leiding van drie docenten uit verschillende domeinen kijk je op een multidisciplinaire manier naar het onderwerp. Lees het artikel.

Reactie toevoegen

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Nieuwe leeromgeving Beweegvriendelijke Werklandschappen

We zijn kampioen zitten in Nederland. Gemiddeld maar liefst 9,1 uur per dag zitten we op ons gat en iedereen…

Lees verder
descriptionArtikel

Dien nu jouw sessievoorstel in voor MOVE24 2026

Heb jij een inspirerend idee voor de toekomst van een beweegvriendelijk Nederland? Voor MOVE24 2026 kun je nu…

Lees verder
flash_onNieuws

Sport en bewegen krijgen vaste plek in de ruimtelijke ordening

Sport, bewegen en spelen krijgen een formele plek in de ruimtelijke ordening. Daarmee verschuift niet alleen de…

Lees verder
descriptionArtikel

CROW bundelt aanbevelingen voor breedte van voetpaden in nieuwe leidraad

CROW heeft in de Leidraad breedte van voetpaden de bestaande aanbevelingen voor voetpadbreedtes samengebracht…

Lees verder
descriptionArtikel

Onderzoek naar beperkingen voor bewegen in openbare ruimte

Waarom sporten of bewegen sommige mensen wél buiten en anderen niet? Die vraag stond centraal in een recent…

Lees verder
descriptionArtikel

Samen zorgen dat bewegen vanzelfsprekend wordt

Samen op weg naar een beweegvriendelijke leefomgeving. Dat is de ambitie die we samen hebben en die gemeenten…

Lees verder
flash_onNieuws

Openbare ruimte blijft een uitdaging voor wandelaars met een beperking

Wandelen in de openbare ruimte moet voor iedereen mogelijk zijn, maar mensen met een beperking stuiten nog vaak…

Lees verder
flash_onNieuws

Ruimte voor Bewegen magazine #2 is live!

Ruimte voor Bewegen Magazine #2 is verschenen. In dit digitale magazine vind je inspirerende…

Lees verder