Je bent hier: Home | Over ons | Over Biind

Over Biind

Wij zijn Biind

Een netwerk van professionals die samenwerken aan concrete opgaven in het domein van ruimte en mobiliteit. Via publicaties, ontmoetingen en discussies. Interactie en samenwerking staan centraal. Met het Biind-team als aanjager en stimulator.

 

Wat kun jij met Biind?

  • Loop je in je werk aan tegen kennisvragen of ben je op zoek naar oplossingen? Wij stellen het juiste team samen, faciliteren het gesprek en delen de resultaten met alle Biind-leden.
  • Wil je jouw inspirerende visie op het vak delen? De redactie kijkt uit naar je ideeën.
  • Je zoekt een nieuwe collega of werkgever? Vacatures van Biind werken.
  • Jouw persoonlijke vaardigheden verder ontwikkelen? Bezoek onze trainingen over jouw rol als professional zelf, in jouw team en met andere stakeholders.
  • Op zoek naar kennis(sen) in jouw vakgebied? Biind informeert, inspireert en brengt je in contact met interessante vakgenoten.
  • Leren van collega’s in binnen- en buitenland? Ga mee op excursie en laat je inspireren.
  • Heb je een locatie ter beschikking? Wij organiseren een volgende Biind bijeenkomst graag bij jou.
  • Bijeenkomst bijgewoond? Wij publiceren graag jouw bevindingen. 

 

Jij bent Biind

De Biind-community bepaalt de koers van Biind. Stel je vraag en we gaan er samen mee aan de slag. We schrijven, organiseren, leggen contacten en gaan op zoek naar antwoorden.
 

Samen weten we meer

Biind is er voor en door alle ruimte- en mobiliteitsprofessionals. We verbinden jong en oud, beleid en beheer, groen en grijs (en blauw), student en professional, specialist en generalist, markt en overheid. Want samen weten we meer.

 

Wat doen we?

De Biind-community werkt samen aan twintig thema's, complexe en integrale opgaven die jouw én onze agenda bepalen. Een greep uit de thema's:

 

Geert Dijkstra

Community Manager

geert@biind.nl

Mirjam van der Gaag

Marketing

mirjam@biind.nl

Reinoud SchaatsbergenReinoud Schaatsbergen

Redactie

reinoud@biind.nl

Nettie BakkerNettie Bakker

Redactie

nettie@biind.nl

Guus PuylaertGuus Puylaert

Redactie

guus@biind.nl

Bea SchreursBea Schreurs

Traffic & Admanagement

bea@biind.nl

Erna JansenErna Jansen

Community Manager

erna@biind.nl

Harald JansenHarald Jansen

Communicatie-advies

harald@biind.nl

Marisha Bunt

Marketing

marisha@biind.nl

Wijnand BeemsterWijnand Beemster

Redactie

wijnand@biind.nl

Jos Oude HoltkampJos Oude Holtkamp

Eindredactie

jos@biind.nl

Ingrid SpaltmanIngrid Spaltman

Klantenservice

ingrid@biind.nl

Esmeralda van MilgenEsmeraldavan Milgen

Communicatie-advies

esmeralda@biind.nl

Constant StroeckenConstant Stroecken

Eindredactie

constant@biind.nl

Edwin BenningEdwin Benning

Communicatie-advies

edwin@biind.nl

Rutger MinkjanRutger Minkjan

Klantenservice

rutger@biind.nl

Manon van KetwichManon van Ketwich 

Redactie

manon@biind.nl

Bram PetriBram Petri

Communicatie-advies

bram@biind.nl